Ebooks

I wrote 5 ebooks, one in English and 4 in my mother tongue Slovak. They are about traveling, blogging, health and raw vegan diet. Check my health and travel ebooks here 🙂

The English ebook is How to be fit (not only) when traveling will teach you how to get a sexier body, a stonger health, more energy and how to be simply happier. In the ebook I focus on raw vegan diet and how it has changed my health but most of all, how it can change your health life, too. If you would like to look sexier and healthier, I know how to help 🙂 Price 12.50 eur.

Slovak ebooks / slovenské ebooky:

1. Surová strava a cestovanie – podobne ako anglická verzia tohto ebooku, aj tu sa sústreďujem prevažne na surovú vegánsku stravu, ako zmenila život mne a ako môže aj tebe pomôcť ku krajšej postave, lepšiemu zdraviu a väčšej energii. Viac o ebooku Surová strava a cestovanie nájdeš tu. Za cenu 3 kávičiek môžeš mať sexi postavu. No nekúp to 🙂 Ebook je vhodný aj pre necestovateľov, všetky rady sa dajú využiť aj doma. Cena 7,99 eur.

2. 20 Bláznivých dobrodružstiev – vtipne napísaných 20 poviedok z mojich ciest po 9-tich štátoch sveta. Chceš vedieť ako som prežila hľadanie anakondy v pralese, plávanie s piraňami a krokodílmi, mesiac v ašráme v Indii, navštívila domorodcov a prežila šnorchlovanie so žralokmi? 20 takýchto príbehov nájdeš presne v tomto ebooku. Viac o ebooku je tu. Tak dobre si sa už dávno nezasmial ako sa budeš rehliť na mojich trapasoch na cestách 😉 Cena 8 eur.

3. Bloger ako zamestnanie – napísala som spolu s Milanom z blogu BezMapy. V tomto najdlhšom 197-stranovom ebooku sa dozvieš krok za krokom ako si vytvoriť svoj vlastný blog, sociálne siete a ako sa blogom živiť. Keď si vždy rozmýšľal z čoho dokážem cestovať po svete do viac ako 55 krajín, v ebooku nájdeš presný popis, ktorý ti pomôže vybudovať si online biznis a tiež si plniť svoj sen, byť slobodný a cestovať po svete. Za celoživotnú slobodu to stojí, nie? Viac o Bloger ako zamestnanie je tuCena 25 eur.

4. Ja cestujem za tretinu – aj tento ebook som napísala spolu s Milanom. Presne popisujeme ako môžeš na cestovaní ušetriť až jednu tretinu a tak mať možnosť cestovať oveľa viac. Chceš rady, ako rezervovať letenky a ubytovanie lacnejšie? Ebook Ja cestujem za tretinu ti povie presne ako na to. Cena 9,90 eur.