Contact

If you would like to contact Alexandra Kovacova, feel free to send her an email to: crazysexyfuntraveler (ad) gmail (dot) com.

Follow me on Facebook, Twitter, Instagram and Google +.

8 comments

 1. Zuzana Liptakova says:

  Hello Alexandra,

  Congratulations on achieving it all!! I was in 18 countries so far and like you love travelling and speak 5 languages. I live in RSA, I am married to RSA citizen. I wanted to ask you about travel blogging.How do I go about it?
  Thank you,

  Zuzana

 2. pepee says:

  Ahoj sasi pamatujes si ještě trošku na olomouc a na madrid?

 3. jakup says:

  Ahoj,
  Volám sa jakup, mám 28 rokov.
  Hľadám niekoho, kto by mi poradil ohľadom základného poistenia. Chcem odísť zo Slovenska do Španielska a žiť tam. Nebudem tam pracovať oficiálne a teda nebudem mať príjem. Musím si však plaťiť zákonné poistenie, okolo 60 €, hoc ho nechcem a nepotrebujem. Nedá sa to zrušiť a keď to nebudem platiť, tak mi dajú penále a potom exekútora.
  Chcem sa spýtať, keď cestuješ von zo Slovenska, ako to riešiš s poisťovňou? Platíš si sama na ten čas zdravotné poistenie?
  Ak nemáš potuchy ako to riešiť, môžeš mi poradiť niekoho, kto sa vyzn? Mimo poisťovne, tam ma hnusne odbili…

  jakup

 4. Boris Horák says:

  Ahoj
  Volám sa Boris. Mám 30 rokov.
  Čítal som tvoj článok o Kostarike, veľmi sa mi páčil . Rád by som sa ta spýtal či si tam nestretla náhodou s fyzioterapiou ( rehabilitáciou ) ? Rád by som tam šiel za prácou. Našiel som Kliniku aj s rehabilitáciu na nete, pošlem tam pracovnú ponuku. Náhodou či si sa tam nestretla s týmto zdravotníckym odvetvím ?
  Veľmi pekne DAKUJEM
  S pozdravom Boris.

  • Ahoj Boris, fyzioterapia nie je moc moj obor, takze si to az tak nevsimam, len mam rozne procedury vo wellness hoteloch, ale inak s tym do kontaktu neprichadzam. Tak skus napisat, kde mozes a drzim palce 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.